EVROPSKÁ SÍŤ PROTI CHUDOBĚ A SOCIÁLNÍMU VYLOUČENÍ JE NEZÁVISLOU SÍTÍ ORGANIZACÍ A SKUPIN ZAPOJENÝCH DO ZÁPASU S CHUDOBOU A SOCIÁLNÍM VYLOUČENÍM V EVROPĚ.

Evropské dny handicapu v Ostravě

25. 06. 2019 13:00

Vyhlášení ceny Křišťálový kamínek 2019 

Prestižní cenu Křišťálový kamínek vyhlašuje již počtrnácté Asociace TRIGON v rámci Evropských dnů handicapu v Ostravě.  Letos chceme opět poděkovat lidem za jejich výjimečné činy a záslužnou práci.

Kandidáty na udělení ceny Křišťálový kamínek může navrhnout jednotlivec i organizace z České republiky. Máte-li tedy ve své blízkosti kamaráda, známého nebo spolupracovníka, který si podle Vás poděkování zaslouží, neváhejte s jeho nominací. Při zdůvodnění nominace věnujte prosím pozornost konkrétním příkladům činnosti kandidáta, za níž by měl převzít Křišťálový kamínek.

 Vyhlášení a předání křišťálových sošek se uskuteční na slavnostním večeru 27. ročníku Evropských dnů handicapu, a to 8. října 2019 v Dolní oblasti Vítkovic v Ostravě.

Kategorie:

·        Za dlouhodobou práci a mimořádné výsledky ve prospěch dětí a mládeže se speciálními potřebami

         nebo osob se zdravotním postižením,

·        osobnost, která i přes svůj handicap dokáže vyvíjet mimořádné aktivity

         a pomáhat druhým.

Své kandidáty můžete navrhnout prostřednictvím online nominačního formuláře. Uzávěrka je 12. září 2019 do 12.00 hodin. Pokud si nevíte rady s vyplněním nominačního formuláře, napište na e-mail: lsobkova@asociacetrigon.eu.